CHP’Lİ ADAY ADAYLARI YENİŞEHİR’DE HALKLA BULUŞTU

CHP’Lİ ADAY ADAYLARI YENİŞEHİR’DE HALKLA BULUŞTU

CHP’Lİ ADAY ADAYLARI YENİŞEHİR’DE HALKLA BULUŞTU CHP İl Yönetimi, belediye başkan aday adaylarını Yenişehir’de yapılan mahalle toplantısıyla tanıttı. Toplantının ardından partiye yeni katılan üyelere rozet takıldı.
Yenişehir’de düzenlenen mahalle toplantısına Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Bülent Nuri Çavuşoğlu, CHP Merkezefendi İlçe Başkanı Ömer Yurtseven, Büyükşehir Belediye Başkan aday adayları Nadi Kılıçarslan, Kazım Arslan, Merkezefendi İlçesi Belediye Başkan Aday Adayları Teoman Sancar, Arif Balkanay, Mahalle Başkanı Erdal Çokak, Denizli Barosu eski Başkanı Adil Demir ve CHP’liler ve mahalle sakinleri katıldı. Mahalle Başkanı Erdal Çokak, toplantının konusunun ‘Hedef 2014, hedef büyükşehir hedef tüm ilçeler’ olduğunu söylediği konuşmasında Yenişehir’de seçmen sayısının 8 bin 873 olduğunu söyledi. 

İLK SÖZ İLÇE BAŞKAN ADAY ADAYLARINDAToplantı da ilk sözü alan Merkezefendi İlçesi Belediye Başkan Aday Adayı Arif Balkanay, projelerini anlattı. Balkanay “Başkanlık görevimizi aldığımızda yeni bir Merkezefendi İlçe Belediyesi yapacağız. Bunun nereye yapılması gerektiği konusunda da vatandaşlarıma sorduk. Buna göre bir plan ortaya çıkardık” dedi. Merkezefendi İlçesi Başkan Aday Adayı Teoman Sancar’da yaptığı açıklamada hedeflerini projelerini vatandaşlara anlattı. Sancar “ 29 Ekim gecesi karşılaştığımız coşku ile bugün buradaki kalabalığı da görünce hakikaten doğru bir yolda, doğru bir davada ve sevdada olduğuma inanıyorum. Göreve geldiğimizde biliyoruz ki büyük sorumluluklarımız var. Biz bu sorumluluklarımızın üstesinden geleceğiz” dedi. 

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKAN ADAY ADAYLARINDA HEDEF BÜYÜKMerkezefendi İlçe Başkan Aday Adaylarının açıklamalarının ardından sözü alan Büyükşehir Belediye Başkan Aday Adayları da hedeflerini ve projelerini vatandaşlarla paylaştı. Kazım Arslan, Denizli’de seçimin kazanılmasının zorunlu olduğuna değinirken “İstanbul’da, İzmir’de ve Ankara’da seçimin kazanılması iktidarın yolunun açılmasıdır” dedi. Nadi Kılıçarslan ise Vali Yardımcılığı döneminden bu yana Denizli’den hiç kopmadığını söyledi. Kılıçarslan “Halkımıza doğru bilgileri aktarmak için tüm riskleri aldım. O yüzden aday adayıyım” diye konuştu.

SON SÖZ İL VE İLÇE BAŞKANINDAToplantıda son sözü CHP İl Başkanı Bülent Nuri Çavuşoğlu ve CHP Merkezefendi İlçe Başkanı Ömer Yurtseven aldı. Yurtseven yaptığı açıklamada “Bu gece Yenişehir’de düzenlenen toplantının 30 Mart gecesi için bir işaret fişeği olmasını diliyorum” sözlerine yer verdi. CHP İl Başkanı Bülent Nuri Çavuşoğlu’ da başkan olarak üyelerden istekleri olduğunu söyledi. Çavuşoğlu “ Bir partinin il başkanı olarak üyelerimizden isteklerimiz olacak. Olmaya da devam edecek. Burada güzellikleri paylaşıyoruz. Ancak bunu eksik paylaşıyoruz. Buraya gelirken çocuklarımızla gelelim. Bizim inançlarımızı bizim duygularımızı ve hedeflerimizi onlarla da paylaşalım” diyerek sözlerini noktaladı. Konuşmaların ardından partiye yeni katılan üyelere rozetlerini parti teşkilatı taktı.

Kaynak : http://drttv.com.tr/index.php?haber_detay=6271


» Denizli NİSAN ayı etkinlikleri
Davetiye
Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı kaynakta belirtilen kaynağa aittir. İzinsiz kullanılması yasaktır.
Copyright © 2014 Kent20
info@kent20.com